• Marți

    15 Octombrie
    08:00 - 09:00
    KANGOO JUMPS
    CIPRIAN AERO
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 10:00
    ABDOMEN, COAPSE, FESE
    CIPRIAN AERO
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 18:00
    ABDOMEN, COAPSE, FESE
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 18:00
    ZUMBA KIDS
    ALINA Y
    BOX
    18:00 - 19:00
    INTERVAL TRAINING
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 19:00
    GIMNASTICA RITMICA ( 3 - 14 ANI )
    A POPOVICI
    BOX
    19:00 - 20:00
    ZUMBA
    A POPOVICI
    AEROBIC STUDIO
  • Miercuri

    16 Octombrie
    09:00 - 10:00
    BODY SCULPT
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 11:00
    ABDOMEN, COAPSE, FESE
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 11:00
    SPINNING
    CIPRIAN AERO
    CYCLING STUDIO
    17:00 - 18:00
    BODY ART
    ALINA Y
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 18:00
    KICK BOX KIDS INCEPATORI
    STEFANOV VLADIMIR
    BOX
    18:00 - 19:00
    ABDOMEN, COAPSE, FESE
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:00
    STRONG BY ZUMBA
    A POPOVICI
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:00
    KICK BOX INCEPATORI
    STEFANOV VLADIMIR
    BOX
    20:00 - 21:00
    STEP BASIC
    CIPRIAN AERO
    AEROBIC STUDIO
  • Joi

    17 Octombrie
    08:00 - 09:00
    KANGOO JUMPS
    CIPRIAN AERO
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 10:00
    ABDOMEN, COAPSE, FESE
    CIPRIAN AERO
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 11:00
    PILATES
    ALINA Y
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 18:00
    TRX
    PASCA NICU
    TRX
    17:00 - 18:00
    ZUMBA KIDS
    A POPOVICI
    BOX
    18:00 - 19:00
    FUNCTIONAL TRAINING
    PASCA NICU
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 19:00
    GIMNASTICA RITMICA ( 3 - 14 ANI )
    A POPOVICI
    BOX
    19:00 - 20:00
    STRONG BY ZUMBA
    A POPOVICI
    AEROBIC STUDIO
    19:30 - 20:30
    CYCLING
    PASCA NICU
    CYCLING STUDIO
    20:00 - 21:00
    ZUMBA
    A POPOVICI
    AEROBIC STUDIO
  • Vineri

    18 Octombrie
    08:00 - 09:00
    CIRCUIT TRAINING
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    09:00 - 10:00
    TONIFIERE
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    16:00 - 17:00
    GIMNASTICA RITMICA ( 3 - 14 ANI )
    A POPOVICI
    AEROBIC STUDIO
    17:00 - 18:00
    TRX
    PASCA NICU
    TRX
    18:00 - 19:00
    TAE BO
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    18:00 - 19:00
    CYCLING
    PASCA NICU
    CYCLING STUDIO
    19:00 - 20:00
    BODY ART
    ALINA Y
    AEROBIC STUDIO
    19:00 - 20:00
    KICK BOX INCEPATORI
    STEFANOV VLADIMIR
    BOX
    20:00 - 21:00
    PILATES
    ALINA Y
    AEROBIC STUDIO
  • Sâmbată

    19 Octombrie
    09:00 - 10:00
    INTERVAL TRAINING
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 11:00
    ABDOMEN, COAPSE, FESE
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 11:00
    SPINNING
    CIPRIAN AERO
    CYCLING STUDIO
    11:00 - 12:00
    HIIT
    CIPRIAN AERO
    AEROBIC STUDIO
  • Duminică

    20 Octombrie
    09:00 - 10:00
    REVO SLIM
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    10:00 - 11:00
    ABS AND ARMS
    PINTEA ALEXANDRA
    AEROBIC STUDIO
    12:00 - 13:00
    STEP DANCE
    CIPRIAN AERO
    AEROBIC STUDIO

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU REVO FITNESS CLUJ NAPOCA

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Rezervarea a fost facută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost facută